top of page
Veterinární Klinika ZooVET
ZooVET

Vítáme Vás v ZooVET

Referenční klinika pro chirurgii, ortopedii a kardiologii

PROVOZ NA NAŠÍ KLINICE

Pro akutní případy volejte pohotovostní číslo 732 512 181.

Mimo ordinační hodiny sloužíme pro akutní případy v pracovních dnech pohotovost do 24:00 hodin. Ošetření je nutné si předem domluvit telefonicky. O víkendech pohotovostní službu neposkytujeme. Lékaře, který slouží pohotovost, zastihnete na tel. čísle +420 732 512 181. Pro akutní chirurgické případy má druhý lékař příslužbu.

Veterinární klinika ZooVET je moderní pracoviště specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky a drobné savce. Od samotných počátků založení kliniky se držíme vize „rodinného veterinárního lékaře“. Klademe důraz na partnerský vztah s pacientem a klientem. Vždy se snažíme co nejlépe vysvětlit klientovi daný problém, nastínit možné diagnostické postupy a terapeutické řešení. Klient se tak stává nedílnou součástí našeho lékařského týmu. 

 

Naše klinika se v průběhu let zároveň stala velmi často vyhledávaným a využívaným referenčním pracovištěm pro naše veterinární kolegy z blízkého i dalekého okolí, jejichž komplikované případy se snažíme ve vzájemné spolupráci úspěšně vyřešit.

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

NAŠE SLUŽBY
Poranění křížového vazu kolene psů  

 

Ruptura křížového vazu a poranění menisků patří k nejčastějšímu ortopedickému problému našich pacientů. K řešení tohoto traumatu využíváme moderní ortopedické metody: TPLO, TTA, CBLO a TWO. S metodami máme více než 10ti leté zkušenosti.

Neurochirurgie - ochrnutí páteře

 

Chirurgicky ošetřujeme výhřez meziobratlové ploténky (IVDD) s následným ochrnutím typický pro chondrodystrofická plemena (jezevčík, baset,…). Vracíme našim pacientům radost z pohybu.

Endoskopie

 

Díky endoskopické technice jsme schopni vyjímat cizí tělesa z nosních cest (osiny), z průdušek (klasy) z jícnu (kosti) a žaludku (cizí předměty, hračky) bez nutnosti chirurgie. Tato technika se na naší klnice zařadila mezi běžně používaná miniinvazivní ošetření.

Medicína drobných savců - králiků, morčat, fretek, potkanů...

Nabízíme komplexní ošetření králíků, fretek a malých hlodavců. Chirurgické zákroky, odborné ošetření chrupu a hospitalizace včetně infuzní terapie jsou pro náš tým každodenní praxí.

Cévní chirurgie 

 

Diagnostikujeme a operujeme  tyto cévní vady: portosystémový zkrat (PSS), persistující ductus arteriosus botali (PDA) a persistující pravý aortální oblouk (PRAA). Nebojíme se žádné výzvy, ani takové, jako je operace velkých cév.

laparoskopie pes.jpg
NÁŠ TÝM
bottom of page